L O A D I N G
Etalon Estate Group

INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

Jeśli masz ochotę mądrze i skutecznie inwestować, nasi eksperci znają aktualne trendy podaży i popytu, mają wieloletnie doświadczenie i aktualną bazę nieruchomości

Zadzwoń

Inwestycje za granicą

APARTAMENTY

Oferujemy szeroki wybór apartamentów w różnych krajach z rynku pierwotnego i wtórnego. W naszej ofercie mieszkania od ekonomicznej do biznesowej klasy. Pracujemy z różnymi budżetami, w celu uzyskania dla naszych Klientów najwyższych zysków z najmu..

APARTHOTELE

W większości krajów na całym świecie, aparthotele stanowią popularny i dynamicznie rozwijający się typ inwestycji w nieruchomości. Kupno apartamentu w tym systemie jest bardzo korzystny dla inwestora, a nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednią lokalizację i standard, zaczynając od hoteli w charakterze hybrydowym do luksusowych Condo, z uwzględnieniem lokalizacji, infrastruktury, operatora.

WILLE

W naszej ofercie można znaleźć nowo wybudowane wille w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu, zbudowane w najwyższym standardzie z najlepszych materiałów. Luksusowe wille są zwykle rozmieszczone w najlepszych lokalizacjach, z pięknym widokiem na morze. Dla tych, którzy chcą prywatności, są wille w zacisznej okolicy. W celu uzyskania oferty indywidualnej, skontaktuj się z nami.

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu

Wykończenie pod klucz

Organizujemy wykończenie „pod klucz” bez bezpośredniej obecności właściciela

Home staging

Zatrudniamy projektanta wnętrz, dobieramy materiały, meble i dodatki

Różne projekty

Do wyboru : projekt koncepcyjny i projekt kompleksowy, z nadzorem autorskim lub bez

Zakup nieruchomości pod wynajem

Przeprowadzamy analizę rynku

Wybierzemy najkorzystniejszą opcję w oparciu o preferencje inwestora, budżetu i maksymalnie możliwego zwrotu z inwestycji

Obliczamy indywidualny plan

Obliczamy indywidualny plan inwestycyjny dla każdego wybranego przez inwestora obiektu

Prowadzimy Klienta przez cały proces

Prowadzimy Klienta od pierwszego kontaktu do podpisania aktu notarialnego i przekazania nieruchomości

Dokonujemy oceny stanu obiektu

Obliczamy koszt dodatkowych inwestycji przy zakupie na rynku wtórnym

?>

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zarządzanie nieruchomościami

To kompleksowa usługa zapewniająca kontrolę nad całym procesem najmu nieruchomości. Przejmujemy obowiązki związane z obsługą najmu.

Przygotowanie mieszkania do Wynajmu

Zorganizujemy konsultację projektanta, wyjazd pracowników technicznych, profesjonalnego fotografa do sesji zdjęciowej i spaceru 3D, wykonamy home staging z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Nie pobieramy opłat na pokrycie kosztów konsultacji, tworzenia materiałów prezentacyjnych, promocji reklamowej.

Określenie grupy docelowej i znalezienie odpowiedniego najemcy

Proces poszukiwania najemcy zgodnie z indywidualnie opracowaną procedurą. Uwolnienie Właściciela od konieczności uciążliwych bezpośrednich kontaktów z wieloma potencjalnymi najemcami. Organizacja prezentacji i profesjonalna praca z obiekcjami Najemców.

Kontrola stanu lokalu w procesie całego okresu najmu

Okresowa kontrola najemcy pod kątem użytkowania nieruchomości zgodnie z jej przeznaczeniem i na warunkach określonych w umowie najmu. Weryfikacja stanu technicznego i zlecenia ewentualnych bieżących napraw.

Nadzór nad terminowością opłat

Prowadzimy pełną kontrolę nad terminowością dokonywania comiesięcznych opłat do wspólnot i spółdzielni oraz dostawców mediów. Obsługa rozliczeń pomiędzy właścicielem a najemcą. Rozliczenie umowy najmu po jej zakończeniu

Sporządzenie umowy najmu 
i protokołu

Świadczymy pełen zakres profesjonalnych usług w zakresie obsługi transakcji. Pilnujemy wszystkich formalności w trakcie podpisywania umów, tak, aby każda ze stron znała swoje prawa i obowiązki.

Weryfikacja najemcy

Mamy opracowany wieloetapowy sposób weryfikacji najemców, co pozwala naszym Klientom znacznie zmniejszyć ryzyko potencjalnych problemów w trakcie umowy najmu i nawet po jej zakończeniu.

Twój osobisty ekspert ds. nieruchomości

Natalia Zaitseva
Real Estate Advisor
Licencja PFRN nr 23551
Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Polsce. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Nieruchomości od ponad 20 lat pozostają moją pasją, z czego przez 6 lat działam na rynku międzynarodowym.Specjalizuję się w nieruchomościach w segmencie premium, ale również prowadzę sprzedaży zwykłych mieszkań oraz domów. Z pewnością mogę uznać, że na moim koncie mam wiele udanych negocjacji cenowych z zyskiem dla moich klientów.Cały czas doskonalę swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom z najlepszymi biznes trenerami w Polsce i za granicą. Nieruchomości to nie tylko moja praca, ale co najważniejsze- moje hobby, które uszczęśliwia mnie i moich klientów.

Skontaktuj się
Rynek: