L O A D I N G
Etalon Estate Group

Nieruchomości na Cyprze

Cypr – perła morza Śródziemnego i oferuje różnorodne oferty dla biznesu oraz spokojnego zrównoważonego życia.

Zadzwoń
Skontaktuj się

Nieruchomości na Cyprze

Wybieraj spośród przepięknych will i luksusowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach Cypru. W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego na każdy gust spełniające wszelkie oczekiwania.

Apartamenty

Wille

Działki

Nieruchomości komercyjne

Korzystna informacja

Stały pobyt na Cyprze dla obcokrajowców – zalety

Stały pobyt daje dodatkowe możliwości obcokrajowcom spoza UE, daje prawo do nieprzerwanego pobytu na Cyprze. Obywatele mający taki status, mają prawo korzystać z zalet podatkowych Cypru, zakładać i prowadzić biznes. Po 7 latach od momentu otrzymania stałego pobytu można składać dokumenty na otrzymanie obywatelstwa Cypru.

W jakim przypadku można otrzymać stały pobyt?

Stały pobyt może otrzymać inwestor przy zakupie nowej nieruchomości (jednej lub kilku), których cena wspólna musi wynosić 300 000 euro netto. Wraz z osobą kupującą, stały pobyt otrzymuje jej rodzina: mąż lub żona inwestora, niepełnoletnie dzieci, dzieci do 25 roku życia pod określonymi warunkami, rodzice inwestora. Stały pobyt jest nieokreślony casowo.

Czy opłaca się inwestować w nieruchomości na Cyprze?

Cypr jest popularnym krajem wśród inwestorów i turystów z wielu krajów. Ma bardzo korzystne położenie (skrzyżowanie trzech kontynentów), wiele zabytków, ogromną różnorodność miejsc do wypoczynku i po prostu życia. Tutaj możesz mieszkać bezpośrednio nad morzem, a oddalając się zaledwie kilka kilometrów od brzegu, możesz znaleźć się w górach, wśród różnorodności zieleni, mając zupełnie inny klimat i powietrze. Możesz żyć w Pafos, ciesząc się ciszą i spokojem, w samym sercu historii minionych stuleci, a po wyjeździe zaledwie 70 km do Limassol wpadasz w cykl wydarzeń i burzliwego życia. Każdy znajdzie tu wygodne miejsce dla duszy. Klimat i komfort Cypru jest atrakcyjny nie tylko dla turystów, ale także dla miłośników ciepła z krajów o chłodniejszym klimacie, którzy przyjeżdżają tu na zimowe miesiące. Dzięki temu wynajem nieruchomości jest zawsze poszukiwany, zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy.

Jak wygląda proces zakupu przez nas?

Indywidualny dobór nieruchomości

Po wstępnej indywidualnej konsultacji nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie nieruchomość odpowiadającą Twoim wymaganiom i preferencjom cenowym, po czym zaproszą Cię na prezentację online lub na miejscu.

Rezerwacja

Po wybraniu nieruchomości zostanie zorganizowany proces rezerwacji z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej i podpisaniem odpowiednich dokumentów. Następnie zaczynamy przygotowywać dokumenty do transakcji.

Usługi prawne

Współpracujemy z najlepszymi adwokatami, dzięki czemu oferujemy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach transakcji.

Umowa sprzedaży

Umowa sprzedaży jest podpisywana w języku angielskim, ponieważ system prawny na Cyprze opiera się na prawie brytyjskim.

Rejestracja umowy

Ostatnim etapem transakcji jest proces rejestracji umowy sprzedaży w ewidencji gruntów. Za ten proces odpowiada prawnik.

Opłata skarbowa (podatek)

Płatność podatku, powinna być dokonana w ciągu 30 dni od podpisania umowy sprzedaży.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradzcą