L O A D I N G
Etalon Estate Group

Nieruchomości nad morzem za granicą.

Cały świat w Twojej dłoni

Zadzwoń

Co możemy dla Ciebie zrobić

Indywidualne podejście

Rozpoczynamy współpracę od szczegółowych konsultacji. Zawsze podchodzimy do Klienta indywidualnie przy wyborze nieruchomości wakacyjnych, inwestycyjnych i mieszkaniowych. Po otrzymaniu zapytania, dokonujemy wyboru wszystkich możliwych ofert z naszej bazy nieruchomości zgodnie z podanymi przez Klienta kryteriami.

Doradztwo inwestycyjne

Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem, a sfera nieruchomości nie jest wyjątkiem. Znajdujemy najbardziej opłacalne rozwiązanie dla każdego budżetu z korzyścią dla klienta. Wszystkim transakcjom towarzyszymy od pierwszego spotkania do ostatniej chwili i świadczymy usługi zarządzania obiektami wynajmu oraz obsługę posprzedażną.

Wielu krajów

Stworzyliśmy zespół profesjonałów rynku nieruchomości z różnych krajów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku proponujemy Klientom współpracę bez względu na odległość. W naszej bazie znajduje się ponad 100 ofert nieruchomości inwestycyjnych o rentowności do 8% rocznie i ponad 500 nieruchomości mieszkaniowych.

Realizujemy nasz wspólny cel

Naszym celem jest spełnienie Twoich oczekiwań. Wiemy wszystko o nieruchomości zagranicznej, dobierzemy najlepsze rozwiązanie pod Twój budżet i sytuację. Kreatywnie i skutecznie rozwiązujemy zadania dotyczące nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych ii inwestycyjnych na całym świecie, opierając się na wieloletnim doświadczeniu.

?>

Co zyskujesz kupując nieruchomości za granicą

Wykonujemy zlecenia o dowolnej złożoności w zakresie doboru nieruchomości komercyjnych za granicą. Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla biznesu naszych Klientów.

Możliwość połączenia korzyści i komfortu

W zależności od wybranego kraju i rodzaju inwestycji, masz możliwość korzystania z wakacji we własnej nieruchomości, a reszta czasu Twoja nieruchomość generuje stale zyski. Dobieramy nieruchomości w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, aby uzyskać najbardziej stabilny dochód i najwyższą rentowność.

Dochód pasywny

Doświadczeni inwestorzy doskonale wiedzą, że pasywny dochód jest najwygodniejszą opcją inwestycyjną. Dlatego wybieramy dochód pasywny dla naszych klientów-inwestorów, czyli dla tych, którzy dobrze rozumieją wartość długoterminowych inwestycji.

Posiadanie nieruchomości

Poza wymiarem prestiżowym, rekreacyjnym oraz inwestycyjnym, posiadanie zagranicznej nieruchomości daje poczucie stabilności, i oprócz generowania stałych zysków, wlaściciel nieruchomości zazwyczaj ma dodatkowy zysk ze względu na stabilny wzrost ceny, co jest doskonałym sposobem na lokowanie i zwiększenie kapitału.

Inwestycje za granicą

Hiszpania

Od kilkudziesięciu lat nieruchomości w Hiszpanii przyciągają wielu ludzi z całego świata. Doskonałe warunki klimatyczne, stabilność gospodarcza, rozwinięta infrastruktura, ciepło i gościnność mieszkańców, a co najważniejsze-doskonała jakość mieszkań, ich niski koszt i warunki życia są głównymi elementami stabilnego popytu. Ponadto, Hiszpański nieruchomości – to wciąż niezawodne i opłacalne inwestycje.

Cypr Północny i Południowy

Cypr to nie tylko idealne miejsce na spędzenie wakacji. W ostatnich latach cudzoziemcy nabyli tutaj imponującą ilość nieruchomości. Kraj znajduje się w strategicznie korzystnej lokalizacji na skrzyżowaniu Europy, Azji i Afryki, zachowując niezwykle spokojne i wygodne środowisko do życia.

Grecja

Grecja to przede wszystkim wyjątkowe lazurowe morze i plaże ze złotymi piaskami, więc logicznie zwiększone zainteresowanie inwestorów zakupem nieruchomości w strefie przybrzeżnej. Wśród projektów inwestycyjnych przynoszących właścicielowi nieruchomości gwarantowany stały dochód warto przede wszystkim zwrócić uwagę na inwestycje w hotelarstwo, lokale użytkowe i mieszkania dla dalszej sprzedaży lub wynajmu.

Emiraty Arabskie

Dubaj – najbardziej ludne z miast Emiratów Arabskich, Dubaj, jest miastem superlatyw. Luksusowe apartamenty ze wszystkimi nowoczesnymi wygodami i panoramicznym widokiem stanowią dużą część prestiżowej oferty nieruchomości. Sprzedajemy nieruchomości Premium i Deluxe w 160 kompleksach mieszkaniowych w Dubaju.

Twój osobisty ekspert ds. nieruchomości

Natalia Zaitseva
Real Estate Advisor
Licencja PFRN nr 23551
Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości w Polsce. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Nieruchomości od ponad 20 lat pozostają moją pasją, z czego przez 6 lat działam na rynku międzynarodowym.Specjalizuję się w nieruchomościach w segmencie premium, ale również prowadzę sprzedaży zwykłych mieszkań oraz domów. Z pewnością mogę uznać, że na moim koncie mam wiele udanych negocjacji cenowych z zyskiem dla moich klientów.Cały czas doskonalę swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom z najlepszymi biznes trenerami w Polsce i za granicą. Nieruchomości to nie tylko moja praca, ale co najważniejsze- moje hobby, które uszczęśliwia mnie i moich klientów.

Skontaktuj się
Rynek: